Fu*k world!!!

22. září 2012 v 21:51 | Karen |  ◘Divý psi mé duše◘
Mam tak strašně nesnesitelnou naládu, kterém říkám přelomová. Jsem tak strašně nad věcí, a svět jakoby kolem mě jen proplouval. Hádka s kamarádem se mě nějak nedotkla. Proč? Mozek mlčí, srdce se jen potichu směje.Co mu přišlo tak vtipné? Naivita mích blízkých, či mé jednání? Pomalu nemám žádné blízké, až mi to přijde jako ironie, protože o ně nestojím! Protože mám řehtající se, vypočítavé srdce, které nikomu už nedopřává štěstí! Jeho oblíbenou činnost nahradilo pohrdání ostatních, jen proto že oni mě nepřijali mezi sebe, možná se jim zdám porouchaná ledem, možná až tak moc že se mě bojí. Což mi přinášín poznatek: síla přetvářky je silnější než cokoli jiného na světě, o to je pak větší rána když si sundáte miloučkou masku a ukážete se v pravám světě! Jejich výrazi ve tvářích stojí za fotografii a jejich reakce zas za otisk do novin na titulku.
A tohle všechno prosím, připadá mému srdci k smíchu, nedivím se že se mě ostatní bojí, já se totiž už někdy i bojím sama sebe, co to ze mě vyrostlo za nesnesitelnou bezcitnou příšeru. Však aspoň mě nikdo nemůže zranit do hloubky jak si myslím. Ledové královny svolali se do řad a jdou bojovat za své místo ve společnosti i kdyby to mělo být to nejnižší.
Zbraně vytasit a..... Hloupoučká dívka se na mě usmívá s nevinným naivním výrazem. Jmenuje se Aneta. Také se na ni usměju, sednu si k obrazovce a v jejím odlesku vidím dívku s očima jako škvírky, úplný opak holčičky- Karen! Co se stane z téhle kombinace? Porouchaná ledová královna- Já!
Zavřete si mě kam chcete ale mě neumlčíte!!! Páč jsem ta za koho se mám já a ne za koho mě máte vy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama