If you go away

16. září 2012 v 20:47 | Karen |  ♂Pisálek♂
Vzdaluješ se mi! Chci křičet ale ty mě stejně neslyšíš! Neodcházej, špitám do tmy! Však jediné co vidím je bílí plášť na tvých ramenou! Je daleko a mě zachvátil šílený chlad. Jsi por mě jediné slunce, jediné teplo, jediná zář! Poháníš mě a když odcházíš nejsem nic než prázdné tělo.
Sedím opřená o stěnu, v ruce držím svící, která jako světelný kotouč osvětluje papír pár metrů přede mnou. Budu ti psát dopis. Nemám však čím napsat písmena. řízni se! zašeptá hlásek uvnitř mě a já rychle uposlechnu, ani se nezamyslím co dělám. V rychlostí blesku pokládám svíci, zvedám se i přes křeče v žaludku což má za následek nedostatek jídla. Dojdu k malému stolku uprostřed místnůstky, otevřu první šuplík kde na mě nedočkavě čeká. Je jen pro mě. Moje celičká, krásná, třpitící se láska! Nazývají tě žiletkou, já však jen osvobozením. Zase obsadím místo u zdi, blízko svíce, nad kterou tu nádhernou věc přidržím. Ve švětle jsi ještě krásnější! říkám k ní jakoby bych chtla složit poklonu. Přiložím jí k zápěstí, nasáknu vlhký vzduch a..... Kapka krve se řine na papír. Začnu se do ticha smát! Ano, po tolika letech uvezněného, promrhaného života jsem to mohla zase udělat! Už ti píšu jak se mám! Jsem šťastná tak moc že propuknu ve smích- nese se celou místnosti, přímo hysterický skřek!
Slečno, proberte se! Slečno! Otevírám oči, bolí mě celé tělo. Koukám na tebe, už zas máš bílí plášť! Co chceš? chci se zeptat však hlas mi selže. "Asi se chcete zeptat kdo jsem. Jsem Jerry Affilejdel." Takhle blbě se přece nejmenuješ! Seš John. John Heffer! Jak to že mě napoznáváš! Nechci tady být, chci jen tebe, žlietku a můj pokoj! Na to mi píchneš do ramene injekci a řekneš jen: Vítej v mém králoství Anno!
Bílé stěny, svěrací kazajka to všechno je teď můj svět! Zbláznila jsem se! ANi nevím jak........................ Ale tebe mám v srdci dál....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama