Barevný svět

7. března 2013 v 10:05 | Karen
Jen hraj dál. Ještě si neskončila jako já. Nenech si vzít od ostatních, za žádnou cenu svůj- barevný svět! Nezapoměň že máme jen jednu šanci na lepší svět, promrháš ji, už nevrátí se zpět!
Každý se ti snaží vzít barvičku z tvého života. Nakonec si ji ale přece jen vezmeme my sami- vždycky. Chceš pomoct k černobílému žití? Ráda ti tu službu obstarám. Však bílá je poslední odstín šedé, stačí malá deprese a budeš v temnotě, přemýšlej jestli to opravdu chceš. Zrada, přátelství, láska, rodina, závist, podlost, pomsta... to všechno tě ztahuje do tmy z které není návratu- pozor si dej. Lidské vlasnosti, na kterých je postavena celá společnost jsou jen okolnosti které tě stahují ke dnu, pomůžu ti ten boj už dokončit. Pomsta..... Tak jsem se tam dostala já. Zasvětila jsem jí celý svůj mrzký živůtek, bylo to moje palivo, můj cíl, můj svět...... Nejdřív jako ohňostroj rozsvítí ti před očima snad úplně všechny odstíny růžové. Nezůstávají navždycky, ty naivko, vyblednou- postupně, ale jednou úplně, na to si dávej pozor! Slzy tě pak pošlou po krátké smrtící skluzavce na dno tvých obav- ano uhodlas, máme tu depresi.
Černými myšlenkami to teprve všechno začíná, je to malynké zrnko prachu, se snese na tvou hlavu, postupně tě zasypou a ty se udusíš. Zvláštní co dokáže pár vět a jedna ubohá pomsta v rukou malé naivní holky! Zvedni se, zvedni se!!! Tak stávej, stávej! Ne- nedokážeš to protože seš zasypaná! Můžeš se propadnout leda tak hloub! Už je tady má oblíbená část- sebepoškozování je marné východisko! Bacha na bludný kruh, z něho vystoupíš jen s naši matkou stvořitelkou, smrtkou. Řízi, řízi, podřežeme si žíly! Nestačí tě jen malé škrábnutí, ale podnutí! Tvůj život nekončí stářím, ale říznutím!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama