Samostatnost

6. května 2013 v 18:14 | Karen |  ♂Pisálek♂
Kdysi jsme žili v páru, kdo ví, kde jsou ty časy plné něhy a rozkoše, kterou jsi rozséval všude po mém těle. Kdo pak si je asi vzal? Čas s emocemi sešli na zcestí osudu, aby mi dali na vybranou- Ano nebo ne? Vyber si, zvažuj volbu, však já se pořád nerozhodla! Klopím oči, snad zaženou slzy pozitivní myšlenky. Prd, pozitivum, to ti jen připomene, načež tak myslíš a tobě se možná podaří nezhroutit.
Navštěvuji místa, pro tentokráte ozbrojena hrstkou papírových kapesníků. Pozitivní myšlení, soustřeď se. Hele kytka. Hleď pták... Dojdu k dubu, sedí pod ním stařena. Strařena sedí oči bíle, v kapse deník z hadí kůže. Nabídku sednout si na orosenou trávu rychle přijímám se staženým hrdlem. Já jí znám!
"Povím ti, mé dítě, " nakyslou vodou, potře mi čelo do tvaru posvěceného kříže. Okolo ní se vzduch scvrkává do malé kouličky smaradutých výparů a já kryji si decentně ústa. "jak skončil ten pták. Ztratil svou družku, jal se jí hledat. Však jeho cestu, skřížil mu sokol, a ze zrady své milé smrt se posilnila. Na světě není dobro, jen hodné zlo..." "Když tedy hledám, klid, nenajdu?" odfrkne si, až jí rty zbělají, pak černé zas jsou. Utrhne stéblo trávy, začne ho přežvykova. Vypadá při tom, věru groteskně, jen mě to taky vtipné nepřijde. Pohrdá mnou! A šeptá: "Malý motýl žil, vánku on se bál. Že mu setře pyl, kdyby zafoukal. Pak se potkal s můrou a té se zalíbil, protože byla tak silná měla mu chránit pyl. A tak tedy vidíš: není lásky bez důvodu, stejně tak jako zrada patří k lásce a sokol k nebi..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rickybal Rickybal | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:06 | Reagovat

Теперь рассмотрим, что же такое несъемная опалубка и как она используется. После заливки бетонной массы несъемная опалубка становится частью http://builderbest.byethost7.com/ строительной конструкции, поэтому применяется она однократно. В этом состоит главное отличие несъемной опалубки от снимаемой, которая задействуется не один десяток раз.
Итак, несъемная опалубка – это два пенополистирольных щита, которые соединены перемычками в единый блок.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama